Vaakumlainega stimulaator "Satisfyer Luxury Haute Couture"


129,90 €
Maksudega
kogus
OtsasKirjeldus


Luksuslik naiste stimulaator, mis töötab vaakumlaine toimimise ja vibratsiooni põhimõttel. Valmistatud silikoonist, ehtsast nahast ja väärismetallidest.
Ülimalt pehmest meditsiinilisest silikoonist valmistatud meeldiv elegantne otsik ümbritseb teie naudingu pärli ja nagu alati, võlub põneva stimulatsiooniga. Intuitiivsed juhtnupud võimaldavad teil valida 11 laine pulsatsiooni ja 10 vibratsiooni režiimi. Pehmest ja siidisest meditsiinilisest silikoonist valmistatud ülikerge rõngas tagab nahaga meeldiva kontakti ja käetoega mugav juhtimine võimaldab teil kõiki funktsioone eraldi kasutada. . Ergonoomiline kujuga Satisfyer Luxury Haute Couture sobib mugavalt teie kätte ja tänu ehtsast nahast koosneva luksusliku ülaosaga, millel on veetlev struktuur, annab see teile maagilise puudutusega kuningliku tunde. Väärismetallist kuldset värvi elemendid ja meeldivat valget värvi pehme matt ümbris täiendavad suurepäraselt luksuslikku disaini.
Teie uusi lemmiklaineid laetakse sisseehitatud akust (Li-ion) ja need on keskkonnasõbralikud. Kui soovite oma vibraatorit laadida võrgu abil, saate seda laadida võrguadapteri (5 V) abil, ühendades selle USB-magnetilise kaabliga.
Sobib veebaasil libestitega.

SATISFYER
LT10086

Konkreetsed viited

Sarnased tooted

Saadavus laos
Keskladu
10 tk
3 tp
Rohkem infot tarne kohta.